Unikátna príležitosť pre nadšencov digitálneho marketingu z Trenčína!

IAB Slovakia, najväčšie slovenské digitálne združenie v spolupráci s Facility System Management prinesú na jeseň priamo do Trenčína komplexné vzdelávanie v digitálnom marketingu – DIMAQ Akadémiu

Čo je DIMAQ?

DIMAQ Akadémia je 4-dňový komplexný kurz, počas ktorého vás naši lektori prevedú až 15-timi digitálnymi témami:

Prejdeme celým procesom – od plánovania kampane, cez jednotlivé disciplíny ako sociálne siete, influencer marketing, natívnu reklamu, vyhľadávanie, SEO, web analytiku až po právo. 

DIMAQ Akadémia pokrýva všetky aktuálne využívané disciplíny v digitálnom marketingu. Pozrite si disciplíny kurzu.

Počet miest na kurze je limitovaný, menší počet účastníkov zabezpečuje dostatok priestoru pre individuálny prístup a konzultácie k problematikám, ktoré riešite vo vašich digitálnych marketingových stratégiách. Teoretické prednášky sa striedajú s praktickými cvičeniami a workshopmi. Ukážeme vám prácu a plánovanie v rôznych rozhraniach na konkrétnych príkladoch. Lektori patria medzi top odborníkov z praxe, radi zodpovedia všetky otázky. 

Získané know-how a zručnosti pomôžu jasne ukotviť vašu značku v online prostredí a zabezpečiť tak jej výkonnosť.

Súčasťou kurzu je certifikačná skúška, ktorá potvrdí profesionalitu absolventa. Získaný certifikát je medzinárodne platný, uznávaný najvyššou európskou digitálnou autoritou – IAB Europe.

Kurz sa uskutoční na jeseň  24. a 26. septembra a 1. a 2. októbra v Trenčíne. 
Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a prihláste sa už dnes!

Prečo DIMAQ v Trenčíne?

IAB Slovakia prostredníctvom DIMAQ už viac ako 6 rokov aktívne prispieva k rozvoju a štandardizácii slovenského online trhu. Za ten čas u nás nadobudlo nové vedomosti množstvo marketérov z radov mediálnych, digitálnych agentúr ako aj zadávateľov ako napríklad Lidl, Slovenská sporiteľňa, Dell, Tesco, COOP Jednota, Pelikán a mnohé ďalšie. 

Vnímame, že v trenčianskom regióne sa vybudovala aktívna komunita marketingových a biznis profesionálov. Veríme, že v spojení s Facility System Management prinesieme tejto komunite nové možnosti a priestor pre rast. 

Informácie o presnom programe, jednotlivých prednáškach, lektoroch a referencie absolventov kurzu nájdete na dimaq.sk. A na všetky otázky radi zodpovieme.

Napíšte nám

Newsletter

Čerstvé informácie
zo sveta digitálnej reklamy