Úvod / Tlačové centrum / Správy / Ocenenie Digital Media Solution je novou cenou v súťaži Digital Pie

Ocenenie Digital Media Solution je novou cenou v súťaži Digital Pie

Združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia sa spojilo s organizátormi súťaže Digital Pie, aby spoločne vytvorili nové ocenenie Digital Media Solution – powered by IAB Slovakia.

Cieľom zavedenia tejto novej ceny je oceniť a zároveň tak zviditeľniť nielen kreatívne digitálne agentúry za ich zrealizované digitálne reklamné kampane, ale aj ostatné subjekty slovenského digitálneho sveta, ktoré priniesli inovatívne a prospešné riešenia z digitálnej mediálnej alebo technologickej oblasti.

O toto ocenenie sa môžu uchádzať prevádzkovatelia médií so svojimi inovatívnymi produktami, službami, reklamnými formátmi, prístupmi k spracovaniu a prezentácii dát, či médiami, zadávatelia reklamy napríklad so svojimi aplikáciami alebo digitálnymi komunikačnými riešeniami, mediálne agentúry s ich výskumami, technologickými riešeniami, ktoré prispeli k vylepšeniu mediálneho plánovania digitálnej reklamy prípadne celému digitálnemu trhu. Prihlásiť sa môžu aj výskumné agentúry, ktoré priniesli v predchádzajúcom roku výskum či nástroj, ktorý výrazným spôsobom ovplynil mediálne plánovanie v digitále.

Ak sa Vám na Slovensku podarilo niečo z vyššie uvedeného v roku 2019 vytvoriť pre slovenský alebo pre zahraničný digitálny trh, neváhajte a prihláste vašu prácu do súťaže Digital Pie, konkrétne do kategórie Digital Media Solution – powered by IAB Slovakia.

Vaša nominovaná prihlásená práca musí mať obhájiteľný, kvantifikovateľný a dokázateľný dopad na:

  • predaj digitálnych médií, formátov, produktov a služieb;
  • rozšírenie zásahu digitálnych médií, formátov, produktov a služieb;
  • zefektívnenie plánovania nákupu/predaja digitálnych médií, formátov, produktov a služieb;
  • engagement (zapojenie) konzumentov digitálnych médií, formátov, produktov a služieb.

Daša Karpelová, výkonná riaditeľka IAB Slovakia: „Tešíme sa z príležitosti a možnosti ocenenia inovatívnych digitálnych mediálnych riešení ako aj z toho, že sme rozšírili okruh možných prihlasovateľov do súťaže Digital Pie o ďalšie subjekty digitálneho sveta. Každý rok vznikajú krásne, zaujímavé užívateľsky či profesionálne hodnotné projekty a tak veríme, že bude z čoho vyberať.”

Prihlásené práce budú posudzované v dvoch kolách. V prvom kole ich posúdi na osobnom stretnutí s ich prihlasovateľom špecializovaná porota IAB Slovakia, ktorá sa skladá z 5tich členov. Tá posúva shortlist do kmeňovej poroty súťaže Digital Pie, ktorá následne podľa štatútu súťaže vyberie víťaza.

Termín podania prihlášok sa blíži. Členovia IAB Slovakia môžu prihlásiť svoje práce za zvýhodnenú cenu 99 Eur do 24. 1. 2020.

Štatút k oceneniu Digital Media Solution nájdete tu. V prípade dodatočných otázok k tomu oceneniu nás neváhajte kontaktovať.