Úvod / Tlačové centrum / Správy / DigitalPIE za digitálny počin roku v kategórii Digital Media Solution získali Podmaz.sk a Covid.chat

DigitalPIE za digitálny počin roku v kategórii Digital Media Solution získali Podmaz.sk a Covid.chat

Ktoré kampane a projekty roku 2020 získali ocenenia a digitálne koláče? V súťaži digitálneho marketingu Digital PIE 2021 boli 11. marca 2021 slávnostne vyhlásení víťazi v kategóriách Performance, Idea, Execution a Digital Media Solution.  

Cenu DIGITAL MEDIA SOLUTION za digitálny počin roku si prebrali hneď dva projekty:

Podmaz.sk – nový reklamný priestor pre audio reklamu od agentúry PS:Digital & Rádia Expres:
https://www.digitalpie.sk/podmaz-sk-novy-reklamny…

Covid.chat – zdarma šíriteľný chatbot na automatizovanú konverzáciu o najčastejších otázkach ohľadom koronavírusu od Bot Media: https://www.digitalpie.sk/covid-chat/

Víťazom gratulujeme!

Na ocenenie Digital Media Solution, ktorého odborným garantom je IAB, bol nominovaný tiež  projekt NaviAds, ktorý spája  offline a online svet pomocou GPS súradníc od Etarget Slovensko. 

Svoje práce do kategórie Digital Media Solution prihlásilo tento rok 8 agentúr, médií a zadávateľov reklamy. Z prihlásených vybrala špecializovaná porota IAB tri do užšieho výberu. Tento rok IAB porotu tvorili odborníci z Digiline, GroupM, Dentsu Slovakia, Crimtan SK a IAB.
 
Najúspešnejšou agentúrou DIGITAL PIE AGENCY 2021 je THIS IS LOCCO. 
 
Špeciálne ocenenie pre malé agentúry DIGITAL RISING STARS získali Mannschaft, Kreatívna Dvojica a bot.media.
 
Ocenenie za výnimočný prínos v digitálnom marketingu, cenu DIGITAL SPECIAL AWARD získal Jakub Goda, ktorý sa dlhodobo publicisticky, analyticky a aktivisticky venuje dezinformáciám.
 
Pozrite si všetky najlepšie online kampanev kategóriách Performance, Idea, Execution, ktoré obleteli slovenský internet minulý rok a získali ocenenia Digital PIE.
Všetkým oceneným projektom a agentúram gratulujeme!