Súťaž Digital PIE 2024 otvorila prihlasovanie, získajte ocenenie Digital Media Solution

Súťaž digitálneho marketingu Digital PIE ocení najlepšie digitálne kamplane a online projekty roku 2023. Združenie pre internetovú reklamu IAB je odborným garantom ocenenia Digital Media Solution  pre všetky inovatívne digitálne mediálne riešenia. 

Ocenenie dáva príležitosť zviditeľniť sa online médiám, výskumným agentúram, značkám či tech platformám. O cenu sa môžu uchádzať všetky projekty z digitálnej branže, ktoré majú prvok inovatívnosti.

Zaujímajú nás akékoľvek počiny, ktoré sa vám podarili v roku 2023 a prispeli ste nimi k lepšiemu mediálnemu plánovaniu, k lepším  výsledkom kampaní, k vytvoreniu zaujímavého mediálneho prostredia.

Projekty ocenené Digital Media Solution v predchádzjúcich ročníkoch

Ocenenie Digital Media Solution si minulý rok prevzali inšpiratívne projekty:

Strieborný PIE 23 získal ETARGET za  ”Expandujúcu interaktívnu reklamu v programmaticu. Nové univerzálne riešenie na trhu.

Bronzový PIE 23 bol udelený portálu REFRESHER za „Charakterové kvízy pre klientov obsahových webov“ 

Pozrite si tiež víťazov ostatných kategórií. Pridáte sa k nim? 

Aké sú novinky v súťaži?

Súťaž prichádza v tomto ročníku s novinkami – mení sa systém porôt, termíny aj poplatky.

Prečo sa prihlásiť?

Ukážte vašim klientom a obchodným partnerom, že stále napredujete. Dajte o sebe a vašich výsledkoch vedieť všetkým na trhu. Súťaž Digital PIE má silnú komunikačnú podporu zo strany organizátorov aj partnerov. Je to renomovaná súťaž pre profesionálov v biznise, ktorá beží už siedmy rok.

Prihláška je možná cez stránku digitalpie.sk. Odporúčame využiť skorší dátum (do 16. februára) , ktorý je spojený aj s nižším registračným poplatkom 149Eur.

Newsletter

Čerstvé informácie
zo sveta digitálnej reklamy