Súťaž Digital PIE 2023 v januári otvorí prihlasovanie, získajte ocenenie Digital Media Solution

Súťaž digitálneho marketingu Digital PIE aj tento rok v apríli ocení pomyselným kusom digitálneho koláča najlepšie digitálne kamplane a online projekty uplynulého roku. Združenie pre internetovú reklamu IAB už tradične udelí v súťaži ocenenie Digital Media Solution, ktoré dáva príležitosť zviditeľniť sa online médiám, výskumným agentúram, značkám či tech platformám. 

O cenu sa môžu uchádzať všetky projekty z digitálnej branže, stačí aby mali  v sebe prvok inovatívnosti. Zaujímajú nás akékoľvek počiny, ktoré sa vám podarili v roku 2022 a prispeli ste nimi k lepšiemu mediálnemu plánovaniu, k lepším  výsledkom kampaní, k vytvoreniu zaujímavého mediálneho prostredia.

Projekty ocenené Digital Media Solution v predchádzjúcich ročníkoch

Ocenenie Digital Media Solution si prevzalo už niekoľko inšpiratívnych projektov:

Minulý rok ocenila porota dátový akvizičný nástroj “Aj ľudia ako Vy investujú” od agentúr WAVEMAKER Slovakia a Screenstein pre klienta Slovenská sporiteľňa. 

Víťaz Digital Media Solution 2022

Aj ľudia ako Vy investujú!

2:51 min

A nový reklamný kanál “Ako zrecyklovať obsah so sociálnych sietí a priniesť tak nový príjem pre slovenské médiá?” od PS:Digital pre Etarget.

V roku 2021 to bol projekty  Podmaz.sk zo spolupráce Rádia Expres a PS:Digital a  Covid.chat od bot.media.

V roku 2020  bol ocenený nástroj Influence Power Index agentúry Wavemaker a Testovacie jazdy KIA s INRES SMART bannerom“ agentúr Digiline a NetSuccess. 

Pozrite si tiež víťazov ostatných kategórií. Pridáte sa k nim? 

Aké sú novinky v súťaži?

Súťaž prichádza v tomto ročníku s novinkami – nové špecifické podkategórie, žiadne obmedzenia v počte prihlásených prác a rozšírenie ocenení na Bronzový, Strieborný, Zlatý PIE a Grand PIE. 

Prečo sa prihlásiť?

Ukážte vašim klientom a obchodným partnerom, že stále napredujete. Dajte o sebe a vašich výsledkoch vedieť všetkým na trhu. Súťaž Digital PIE má silnú komunikačnú podporu zo strany organizátorov aj partnerov. Je to renomovaná súťaž pre profesionálov v biznise, ktorá beží už siedmy rok.

Prihláška je možná cez stránku digitalpie.sk  – registrácie prác začínajú 16. januára 2023. Odporúčame využiť skorší dátum (do 17. februára) , ktorý je spojený aj s nižším registračným poplatkom 149Eur.

Ako sa budú práce posudzovať?

Práce prihlásené do kategórie Digital Media Solution budú posudzované v dvoch kolách. V prvom marcovom ich posúdi špecializovaná porota IAB. Tá posúva shortlist kmeňovej porote, ktorá vyberá víťaza.

Každý prihlásený získa 2 vstupy na slávnostný galavečer. 

Náš tip na záver

Ak máte pochybnosti, či vaša práca spadá do kategórie Digital Media Solution, neváhajte nás kontaktovať. Na Slovensku vzniká veľa pekných aj moderných riešení, žiaľ častokrát sa o nich ani nedozvieme. Preto prezrite priečinky v počítači, spomeňte si na čom zaujímavom ste pracovali v 2022, neváhajte a prihláste váš počin!

Aké práce by sme v súťaži napríklad ocenili?

_Nový produkt, službu slovenského vydavateľa, ktorý prispel k vyššej návštevnosti média a predaju reklamy
_Aplikáciu, ktorá zjednodušila akýmkoľvek spôsobom jej užívateľom život a priniesla pozitívne body značke
_Nový nástroj k efektívnejšiemu plánovaniu reklamy
_E-book ktorý si stiahlo veľa marketérov/uživateľov
_Technológiu, riešenie na cielenú reklamu bez cookies?:)
_Bezkonkurenčný newsletter, ktorý výrazne zvýšil návštevnoť vášho webu

Tu nájdete štatút IAB k oceneniu Digital Media Solution.

Newsletter

Čerstvé informácie
zo sveta digitálnej reklamy