Doplň si vedomosti z digitálneho marketingu s programom DIMAQ

Najhoršie miesto, kde môžeš byť o rok, je to, kde si práve teraz.

Určite vieš, že občas je potrebné urobiť krok mimo komfortnú zónu – a práve ten krok ťa posunie ďalej. Pracuješ na pozícii marketéra, digitálneho accounta, media plannera alebo máš na starosti rozvoj online produktu? Potom je DIMAQ práve pre teba. Pri svojej práci určite potrebuješ a oceníš komplexné vedomosti z digitálneho marketingu.

Vykroč v roku 2024 správnym smerom. Kurz môžeš naviac ukončiť certifikátom, ktorý je uznávaný najvyššou autoritou v digitálnom priestore združením IAB Europe.

DIMAQ Akadémiaje intenzívny štvordňový kurz digitálneho marketingu, zahŕňa až 13 digitálnych tém od strategického plánovania až po vyhodnocovanie kampaní. Medzi sylabami kurzu nájdeš aj natívnu reklamu, obsahový marketing, influencer marketing, sociálne siete. Disciplíny, o ktoré je dnes veľký záujem. Ukážeme ti aj plánovanie online reklamných kampaní v kontexte využívania dát, výberu médií či možnosti programmatického nákupu. Získané vedomosti a zručnosti posunú vpred teba, tvoj projekt, tvoju značku, tvoj biznis. Pod dohľadom skúsených lektorov formou prednášok aj praktických workshopov získaš ucelený prehľad v digitálnom marketingu.

„Tento vzdelávací program ma na chvíľku opäť vrátil do školských čias a ja som si doplnila chýbajúce vedomosti aj z takých digitálnych oblastí, s ktorými nepracujem denne. Tento kurz odporúčam nielen marketérom, ale určite všetkým, ktorých digitálny marketing zaujíma, alebo v tomto segmente pracujú, a chcú sa posúvať vpred.“

Katarína, Account Manager, Digiline

DIMAQ Professional certifikát získaš po úspešnom absolvovaní certifikačnej skúšky, po ukončení kurzu. Predá  tvoju profesionalitu pred obchodnými partnermi, zamestnávateľmi a vyšperkuje tvoj životopis.

Ja osobne beriem certifikát DIMAQ Professional ako digimarketérske oprávnenie viesť kampane klientov, teda potvrdenie, že mám dosť vedomostí, aby som bola zodpovedná za mediálne kampane od stratégie až po analýzu výsledkov.“

Silvia, Digital Consultant, Zenith

Vzdelávací systém DIMAQ je súčasťou európskej certifikačnej platformy, na Slovensku prešlo kurzami už 200 účastníkov. Odborným garantom na Slovensku je najväčšie digitálne združenie IAB Slovakia. Výhodou kurzu je menší počet účastníkov (do 20), čo dáva priestor na individuálny prístup a otázky z tvojho biznisu.

„DIMAQ je pre našu spoločnosť must-have pre každého media plannera. Garantuje úroveň znalostí, ktorú v agentúre vyžadujeme.“

Matej Kolarovský, DIMAQ Master tréner, Head of GroupM Operations

Na rok 2024 sú naplánované 2 edície DIMAQ vzdelávania. Prvú DIMAQ Akadémiu štartujeme už 7.2. Nepremeškaj príležitosť a poď do toho!

Základná cena kurzu je 1200 Eur bez DPH. Pre členské cenové zvýhodnenia a registráciu na kurz nás kontaktuj na dimaq@iabslovakia.sk

Autor: Barbora Grausová / IAB Slovakia

Newsletter

Čerstvé informácie
zo sveta digitálnej reklamy