Úvod / Tlačové centrum / Správy / Marketéri pozor! Na Digital Rulezz môžete vyhrať miesto na DIMAQ Akadémii.

Marketéri pozor! Na Digital Rulezz môžete vyhrať miesto na DIMAQ Akadémii.

IAB Slovakia pripravila na konferenciu Digital Rulezz 2019: Reality Check veľmi jednoduchú kofeínovo-fotografickú súťaž o miesto na našej DIMAQ Akadémii.

Kde súťažíme?

Nájdeš nás v utorok 26. novembra na prvom poschodí chillout zóny konferencie Digital Rulezz v bratislavskej Starej tržnici. Tam budeme mať stánok s malým digitálnym povzbudením v podobe „selficinna – cappuccina“ pre všetkých, ktorí si potrebujú doplniť kofeín pri naberaní rozumov a inšpirácií z prednášok tých najlepších digitálnych odborníkov.

Ako môžeš súťažiť?

Sprav si selfíčko a my ti ho prenesieme na penu tvojho cappucina, následne tento výtvor odfoť naším instaxom, na zadnú stranu fotografie napíš svoje meno, priezvisko a email, pripni fotku na stenu nášho stánku a si v hre! Z prvých 100 fotografií budeme žrebovať po konferencii jednu víťaznú. Pospájajte spolu s nami tváre slovenského onlinu.

O čo súťažíme?

O miesto na 4-dennom intenzívnom kurze digitálneho marketingu – DIMAQ Akadémii, pričom si môžeš vybrať termín, ktorý ti najviac vyhovuje.

Na čo si dať pozor?

Počet fotografií je obmedzený na prvých 100, tak neváhaj a príď čím skôr. V prípade, že sa výherca v ňom vybranom termíne DIMAQ Akadémie nezúčastní, výhra prepadá. Táto výhra je neprenositeľná.
Poskytnutím svojich údajov nám dávaš súhlas na spracovanie pre účel súťaže, viac info pozri v štatúte súťaže nižšie.

Na čo sa ešte môžeš tešiť?

V našom stánku môžeš podebatovať s tímom IAB o našich aktivitách, členstve a samozrejme o DIMAQu – vzdelávacom a certifikačnom kurze digitálneho marketingu, ktorý je určený všetkým marketérom a digitálcom, ktorí chcú mať komplexný prehľad v online reklame a komunikácii.
Okrem toho budeme na Digital Rulezz aj vzdelávať. V poobednom bloku workshopov budú spíkri zo slovenských  médií a agentúr, ktoré IAB zastrešuje, odpovedať na to, ako môžu slovenskí vydavatelia pomôcť značkám. Nájdete nás medzi 13:30 a 15:00 na prízemí  v sále 1.

A tu sú ďalšie naše dôvody, prečo sa tešíme na Digital Rulezz.

Kedy sa dozvieš meno výhercu?

Výhercu vyžrebujeme najneskôr 29.11.2019.

Samozrejme zúčastniť sa môžu len návštevníci konferencie Digital Rulezz 2019, ktorá sa uskutoční 26.11.2019 od 9:00hod. v priestoroch Starej tržnice v Bratislave. Ak ešte nemáš  lístok, neváhaj.

Pozri si štatút súťaže a informáciu o ochrane osobných údajov