Úvod / Tlačové centrum / Správy / IAB Slovakia ocení v súťaži Digital PIE 2018 po prvýkrát prácu slovenských online médií

IAB Slovakia ocení v súťaži Digital PIE 2018 po prvýkrát prácu slovenských online médií

Vzhľadom na svoje základné úlohy a vízie sa združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia rozhodlo prispieť k podpore slovenského online trhu a internetovej reklamy prostredníctvom partnerstva  na súťaži Digital Pie, v ktorej sa udeľujú ocenenia za najlepšie digitálne práce zo sveta agentúr, médií ako aj zadávateľov (značiek).

DigitalPIE_kategorie

Kategórie a ocenenia

Hlavné kategórie, do ktorých môžete prihlásiť váš slovenský online projekt alebo kampaň vytvorené v roku  2017, sú:

  1. Performance (hodnotí sa výkon, dosiahnuté výsledky čo najefektívnejsím spôsobom),
  1. Idea (hodnotí sa originalita riešenia),
  1. Execution (hodnotí sa remeselné prevedenie z pohľadu technológie, dizajnu, obsahu a copywritingu).

Združenie IAB Slovakia prispelo do súťaže novým špeciálnym ocenením práce slovenských médií.  Porota bude preto tento rok po prvý krát udeľovať  “IAB Slovakia Special Award” slovenským online médiám za  projekty s výnimočným prínosom v internetovej reklame a v rozvoji internetového trhu.
Bezplatné prihlášky do tejto kategórie môžu médiá zasielať priamo  riaditeľke IAB Slovakia na mail: karpelova@iabslovakia.sk.

DigitalPIE_porota

Porota a prihlášky

O víťazoch rozhodne porota zložená z odborníkov z rôznych oblastí biznisu a digitálneho marketingu.  IAB Slovakia v nej bude zastupovať Filip Kuna zo spoločnosti Strossle. Víťazi budú vyhlásení v marci na slávnostnom galavečeri, tentokrát v bratislavskej Mlynici. Pozrite si víťazov minulého ročníka Digital PIE 2017.

Daša Karpelová, výkonná riaditeľka IAB Slovakia: “Tešíme sa z tejto spolupráce nakoľko vidíme potenciál ešte viac spopularizovať súťaž naprieč našou členskou základňou a prispieť tak k ešte vyššiemu počtu prihlásených prác do súťaže, čo bude mať pozitívny vplyv na celkovú súťaž ako aj na celý slovenský internetový trh.”

Členovia IAB Slovakia majú zľavnené ceny prihlášok rovnako ako členovia organizátora súťaže ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr).
Prihlásiť prácu a zabojovať o svoj kus digitálneho koláča môžete do piatka 2. februára 2018. Prihlášky za zvýhodnenú cenu 99 Eur do troch hlavných kategórií je možné podávať do 26.1.2018!

Digital PIE Prihlasit pracu