Úvod / Vzdelávanie / Otestujte si digitálne vedomosti

Zaujíma vás ako ovládate digitálny marketing?

Urobte  si test digitálnych vedomostí DIMAQ. Test je anonymný a nezáväzný.
DIMAQ je komplexné vzdelávanie a medzinárodný certifikát z digitálneho marketingu. Pre všetkých, ktorí na sebe pracujú a chcú si potvrdiť svoje digitálne vedomosti a zručnosti.


10 otázok, ktoré preveria vaše vedomosti v SEO marketingu

Dostali ste váš web na prvú stránku Google? Tento kvíz by potom mal byť pre vás hračkou.  SEO je súbor aktivít, ktorými zvyšujeme objem a kvalitu návštevnosti našej webstránky z prirodzeného vyhľadávania, častokrát nazývaného ako organické. Je dôležitou súčasťou marketingovej stratégie, a preto sme v spolupráci s agentúrou H1 Slovakia pre vás pripravili krátky test, ktorý preverí vaše vedomosti v tejto marketingovej disciplíne.

 

Viete ako na inzerciu na Facebooku?

Preverte si svoje znalosti z reklamy na sociálnych sieťach v našom krátkom kvíze. Pripravili sme pre vás desať otázok. Ak plánujete reklamu pre  klientov na Facebooku či Instagrame, tento test, ktorý vznikol v spolupráci s digitálnou agentúrou Digiline, by ste mali zvládnuť bez chybičky.

 

Ak si chcete rozšíriť svoje vedomosti v SEO či plánovaní a správe reklamných kampaní na sociálnych sieťach, ako aj získať vedomosti v rámci komplexného online mediálneho plánovania, prihláste sa na DIMAQ Akadémiu.