Úvod | Vzdelávanie | Workshop Yield Management

Workshop Yield Management

Workshop Yield Management sa konal 27. 4. 2017 pod vedením Michala Žatkuliaka, Sales Director, Ringier Axel Springer Slovakia.

,,Predstavte si lietadlo s 20timi radmi sedadiel. Na každom lete chcete zarobiť čo najviac, to znamená, že maximum na každom jednom sedadle. Zarobili by ste ešte viac keby ste pridali ďalšie 3 rady sedadiel alebo
by na existujúcich 20tich radoch zostalo tak málo miesta na nohy, že by sa museli predávať lacnejšie? Dal by sa zvýšiť zárobok, keby ste nepredaných prvých 5 radov, ktoré sú luxusnejšie, predávali posledné dni za nižšie ceny? Lietadlo za chvíľu odlieta, každé prázdne sedadlo znamená stratu. Naozaj?”

S onlinovým inventory je to veľmi podobné. S rastom programmatického nákupu sa otvárajú nové možnosti kombinácie s priamym predajom a správna kombinácia prináša zaujimavé príjmy. Tento workshop je o našich naozaj praktických skúsenostiach za posledné roky s konkrétnymi výsledkami. Pre médiá zvýšenie príjmov z existujúceho inventory, pre agentúry pochopenie možností a kombinácií, ktoré sú dostupné médiam a môžu byť pre agentúry prínosom.

YieldManagement_M.Zatkuliak