Mobilný marketing, Ecommerce, Právo

Chcem sa prihlásiť

1. Mobilný marketing

Viac ako 70% page-views sa na Slovensku vygeneruje na mobilných zariadeniach. Ako zasiahnuť cieľovku, ktorá je dnes mobile online? Ukážeme si ako efektívne využívať mobilné obrazovky, ako zoptimalizovať zážitok návštevníkov, ako zanalyzovať, či sa nám optimalizácia naozaj podarila.

Spoločne sa pozrieme aj na:

  • Aké formy mobilnej reklamy fungujú najlepšie
  • Oplatí sa tvorba aplikácií
  • Trendy a nové technológie, ktoré môžeš využiť v prípade mobilnej reklamy

Lektor: Jozef Šajdík

Lektor

Jozef Šajdík

2. E-commerce

Kto sú  najväčší hráči  e-commerce trhu? Aký veľký je globálny a slovenský trh? Aký je potenciál jeho rastu? Ako tento segment akcelerovala pandémia?
Poradíme, na čo všetko treba myslieť, ak rozbiehate e-shop – od technického riešenia po marketing.

Lektor: Matej Kolarovský

Lektor

Matej Kolarovský

3. Právo v online marketingu

Prejdeme si všetky dôležité zákony a legislatívne úpravy, ktoré vytvárajú právny rámec pre fungovanie v oblasti online marketingu.
Určite ťa zaujímajú špeciálne oblasti ako reklama alkoholu, promovanie liekov, hazardu prípadne kryptomeny. Nezabudneme ani na autorský zákon či ochranu osobných údajov v online prostredí.

Lektorka: Katarína Križanová

Lektorka

Katarína Križanová

“Veľmi sa mi páčila interakcia prezentujúcich, kde akákoľvek otázka bola zodpovedaná. Taktiež praktické príklady boli veľmi prínosné a hĺbka informácii dostačujúca. Niektoré moduly boli pre mňa zaujímavejšie a inšpirovali ma k tomu, aby som sa daným témam venovala ešte detailnejšie.” Ivet ChrenkováPlanning u0026amp; Buying Director, Starmedia Co.

Prejsť na program ďalšieho dňa

Newsletter

Čerstvé informácie
zo sveta digitálnej reklamy