Úvod | Vzdelávanie | Workshop Yield Management

Workshop Yield Management

Yield management (27. 4. 2017)

pod vedením Michala Žatkuliaka  |  Sales Director, Ringier Axel Springer Slovakia

Cena:
– workshop určený len pre členov IAB Slovakia
– “early bird” cena pre člena IAB Slovakia za 1 workshop 120 Eur bez DPH platí do 27. 3. 2017, následne cena 180 Eur bez DPH

Miesto a čas konania workshopu:

ImpactHub, Hviezdoslavovo námestie 20, Bratislava, mapa

štvrtok 27. apríla 2017 od 13:00 do 16:30 hod.


K obsahu workshopu:

Predstavte si lietadlo s 20timi radmi sedadiel. Na každom lete chcete zarobiť čo najviac, to znamená, že maximum na každom jednom sedadle. Zarobili by ste ešte viac keby ste pridali ďalšie 3 rady sedadiel alebo by na existujúcich 20tich radoch zostalo tak málo miesta na nohy, že by sa museli predávať lacnejšie? Dal by sa zvýšiť zárobok, keby ste nepredaných prvých 5 radov, ktoré sú luxusnejšie, predávali posledné dni za nižšie ceny? Lietadlo za chvíľu odlieta, každé prázdne sedadlo znamená stratu. Naozaj?

S onlinovým inventory je to veľmi podobné. S rastom programmatického nákupu sa otvárajú nové možnosti kombinácie s priamym predajom a správna kombinácia prináša zaujimavé príjmy. Tento workshop je o našich naozaj praktických skúsenostiach za posledné roky s konkrétnymi výsledkami. Pre médiá zvýšenie príjmov z existujúceho inventory, pre agentúry pochopenie možností a kombinácií, ktoré sú dostupné médiam a môžu byť pre agentúry prínosom.

Na stiahnutie: Obchodné podmienky organizátora k podujatiu

Workshop vypredaný.